Скромні герої – вже тренд. Патрульний витяг з-під криги хлопчика і мовчав

Автор: Любава Лисичкіна
16:50 03.04.2021

На Київщині патрульний столичної поліції разом з небайдужим громадянином врятували дитину, що провалилася під кригу.

Скромні герої – вже тренд. Патрульний витяг з-під криги хлопчика і мовчав
 Як повідомляє поліція Києва, про порятунок стало відомо тільки днями, хоча сам випадок трапився ще 24 березня. Через скромність Вадим Шаяхметов нікому не повідомив про свої пригоди поза службою.
 
Відомо, що  патрульний приїхав в село  Мироцьке Київської області по власним справам, і був біля сільської ради, звідки добре видно місцевий ставок.  Саме там він одночасно з сільським головою побачили, як хлопчик провалився під крихкий лід за 25 метрів від берега.
 
 Доки очільник села побіг терміново шукати човен, Вадим об’їхав водойму та кинувся із небайдужим чоловіком рятувати дитину. Вони обмоталися тросом та почали ламати кригу, щоб пливти у напрямку дитини. Врешті поліцейському вдалося наблизитися до хлопчика настільки, щоб кинуту мотузку. Дитина з останніх сил вхопилася за неї.
Проте на шляху до берега другий рятівник теж почав втрачати сили, тож Вадиму довелося тягти обох. Опинившись на березі, патрульний поніс хлопчика на руках до дороги. Там на них вже чекав сільський голова, який всіх трьох посадив в авто грітися та повіз дитину до лікарні.
 
З’ясувалося, що врятований хлопчик є сусідом патрульного, і нині з ним усе гаразд. Сам же Вадим зауважує, що не вважає себе героєм, тільки радий з того, що всі вони опинилися у потрібному місці та в потрібний час.
 
Нагадаємо, майже в той же час на Оболоні чоловік витяг з-під льоду дівчину  і  також скромно зник. 
 
До слова, у Києві зафіксували факти продажу в інтернеті спецквитків на проїзд у громадському транспорті, які будуть потрібні на час локдауну з 5 квітня.

Великий Київ у Google News

підписатися