Скоро День Валентина: 5 порад, як познайомитися з гарною дівчиною чи кавалером у Києві

Автор: Оксана Тупальська
14:29 05.02

Як познайомитися з симпатичною людиною у столиці та звернути на себе увагу, розповідає клуб ТетАтет, який вже понад 10 років влаштовує побачення.

Скоро День Валентина: 5 порад, як познайомитися з гарною дівчиною чи кавалером у Києві
оренда квартири Київ

Перше правило успіху нового знайомства – щира зацікавленість та симпатія.

Приязнь – це те, що ви спонтанно маєте виявляти до нового співрозмовника. Адже найменша нещирість помітна відразу. Немає найменшого сенсу спілкуватися з людиною,  яка вам зовсім не цікава. Свою зацікавленість вам допоможуть показати посмішка, жести довіри та відкритості, компліменти. Якщо вам пощастило і ви дізналися, як звуть співрозмовника – звертайтеся до нього саме на ім’я. Адже нам подобається чути своє ім’я, це найважливіший звук, який чуємо від народження.

Де найпростіше знайомитись у Києві?

Багато хто вважає, що на вулиці: на зупинці, у парку, у магазині, та просто у натовпі. Найпростіший спосіб – це просто підійти і щось запитати, наприклад: “Не підкажете, котра година?” А потім уже за реакцією можна судити, чи готовий ваш співрозмовник для подальшої розмови та знайомства. Якщо вам відповіли і при цьому посміхнулися – значить ви можете сміливо продовжити розмову і завести нове знайомство. При цьому, як уже говорилося раніше, ви самі маєте проявляти зацікавленість, усіма своїми жестами та словами показувати, що людина вам цікава. Сміливо відповідайте на усмішку усмішкою, використовуйте жести відкритості та довіри, можна навіть зробити кілька компліментів, але і тут обережно – щоб не переборщити.

Друге за популярністю місце знайомств – дискотека чи вечірка ваших знайомих.

Під час відпочинку простіше зав’язати нові знайомства, аніж на вулиці, бо зазвичай у таких місцях люди розслабляються, грає музика, присутні налаштовані на флірт, знайомства та спілкування. А ще ж є повільні танці!

Чоловікам було б набагато простіше познайомитися з дівчиною, якби вони звертали на невербальні знаки, які їм посилають:

  • Дівчина торкається волосся, вона або починає грати з окремим локоном, або робить рух, що поправляє зачіску.
  • Дівчина сором’язливо посміхнулася і відвела очі.
  • Дівчина починає чепуритися, поправляти або смикати одяг, навіть якщо в цей момент у цьому немає необхідності.
  • Вона метушиться предметами, що лежать під руками.

Познайомитися можна і в транспорті, особливо, якщо на вас чекає довга і самотня поїздка.

Під час подорожі набагато простіше завести нове знайомство. Це відбувається тому, що, по-перше, багато хто з нас вважає, що більше ніколи ваші дороги не перетнуться і простіше поділитися своїми думками, проблемами і переживаннями з незнайомою людиною, ніж плакатися в жилетку своїм друзям; по-друге, у вас зараз дуже багато спільного – виснажлива і нудна дорога, яка, безсумнівно, пройде непомітніше, якщо ви спілкуватиметеся з приємним співрозмовником.

Онлайн, не виходячи з хати

У час комп’ютеризації все більшої популярності набувають знайомства в інтернеті. Дуже багато людей знаходять у мережі собі нових та цікавих співрозмовників. І це не дивно – познайомитися з людиною в інтернеті дуже легко, особливо якщо ви знаходитесь на сайті знайомств. Тут мета у всіх одна – познайомитися. Під час знайомства в інтернеті стають другорядними зовнішність людини, ви не зможете її привернути до себе за допомогою жестів та посмішки. Але тут ви можете повністю намалювати для інших людей саме той образ, який, як вам здається, найбільше підходить вам і розкриває вас тільки з позитивного боку.

Раніше “ВК” розповідав, що музиканти гурту “Антитіла”, які взялися за зброю у перші дні повномасштабного вторгнення, а згодом воювали на Харківщині, планують 14 лютого у Києві мегадійство. Вони заспівають після тримісячного благодійного туру світом.

Великий Київ у Google News

підписатися