Скільки ялинок здали кияни на екологічну утилізацію: який район став рекордсменом

Автор: Вікторія Мілюта
12:14 Сьогодні

Після Нового року жителі Києва принесли до пунктів прийому понад 8,6 тисячі новорічних дерев.

Скільки ялинок здали кияни на екологічну утилізацію: який район став рекордсменом

Про це повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

«У лідерах за кількістю принесених до пунктів ялинок і сосен – Дарницький, Дніпровський та Святошинський райони столиці. Дякуємо киянам за свідоме рішення подарувати своїм новорічним деревам друге життя, віддавши їх на екологічну утилізацію», – сказав він.

За словами Возного, на численні прохання киян у столиці значно збільшили кількість пунктів прийому хвойних дерев – із 44 до 78. Окрім виробничих баз комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень, другий рік поспіль комунальники розміщували пункти прийому у столичних парках і скверах.

Читайте також: У Києві зафіксували 51 порушення під час операції “Новорічна ялинка”

Хоча міські пункти прийому новорічних дерев уже не працюють, можливість віддати ялинку чи сосну на екологічну утилізацію зберігається.

«Кияни, які не встигли скористатися послугою, можуть це зробити, завітавши в робочий час на виробничі бази районних КП УЗН, а також лісопаркових господарств столиці. Їхні адреси можна знайти на сайті комунального об’єднання», – поінформував генеральний директор «Київзеленбуду» Юрій Бахмат.

Нагадаємо, під час екологічної утилізації дерев утворюється щепа, яку використовують у зеленому господарстві. Зокрема, нею мульчують лунки молодих дерев – для захисту від перемерзання коренів і збереження вологи у спеку.

Великий Київ у Google News

підписатися