Скільки людей вакцинували за вихідні в Києві – цифра

11:25 07.06

8,2 тисячі людей вакцинували проти COVID-19 за вихідні, у тому числі понад 2,6 тисячі працівників освіти. Зокрема, у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, вакциновано 5048 людей, у неділю вакцинували – 2510.

Скільки людей вакцинували за вихідні в Києві – цифра

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 Вакцинувати таку кількість людей вдалося завдяки збільшенню кількості вакцинальних бригад та розмежуванню потоків: окрема черга для запрошених та окрема для тих, хто також записаний на вакцинацію у «Дії», але запрошення поки не отримав.

Велику кількість часу займали ті, хто прийшов на щеплення без заключеної декларації з сімейним лікарем»,

– зазначив Микола Поворозник та закликав підписувати декларацію з сімейним лікарем до того, як іти на щеплення.

Він також зазначив, що продовжують вакцинувати і працівників освітньої галузі.

«Із 2 червня у столиці розпочато вакцинацію працівників освітньої галузі вакциною Comirnati (Комірнаті) проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, наданою МОЗ. Для цього у кожному районі столиці на базі навчальних закладів створено 17 центрів вакцинації. Загалом у них вже щепили 13 935 працівників столичної галузі освіти, у вихідні ж вакцинували 2631 працівника», – повідомив Микола Поворозник.

Він наголосив, що Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі Міжнародного виставкового центру, працюватиме й в наступні вихідні.

Нагадаємо, кількість вакцинальних бригад збільшили цими вихідними.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...