Скільки кияни житимуть без світла: енергетики дають прогнози на кілька тижнів

Автор: Вікторія Мілюта
10:26 21.12.2022

Киянам і жителям області потрібно готуватись до того, що протягом двох трьох-тижнів ситуація з електроенергією буде дуже складною.

Скільки кияни житимуть без світла: енергетики дають прогнози на кілька тижнів
Світлодіодне освітлення

Про це сказав директор Центру енергетики Олександр Харченко в ефірі Громадського радіо.

За його словами, підстанції, які постраждали під час останньої ворожої атаки, дуже важливі для забезпечення світлом Києва та прилеглих районів, пошкодження там доволі суттєві.

«Я не думаю, що хтось буде до 23 грудня без живлення, але є райони, де живлення може бути дві три години на добу. І, на жаль, більшого забезпечення протягом кількох днів, тижнів вони навряд чи зможуть отримати просто тому, що є суттєві пошкодження», – зазначив Харченко.

Він також відмітив, що у столиці наразі дуже великий дефіцит електроенергії.

Читайте також: Працювати «Сфері світла»: соціальні простори з робочими зонами відкрилися у Києві

«Відновити живлення раніше ніж два тижні я реальної можливості не бачу, думаю, що якщо навіть по годині щодня додаватиметься, то це буде гарний результат, враховуючи ситуацію в якій ми знаходимось», – додав Харченко.

Він зазначив, що зараз у енергетиків не вистачає обладнання. Саме воно є головною мішенню для ворога.

За прогнозами Харченко, повного блекауту у країні не повинно бути, враховуючи досвід енергетиків, який вони отримали за останній час.

Нагадаємо, зараз наявна потужність у столиці на 50% менша за необхідну. Більше мільйона споживачів залишаються без світла.

Великий Київ у Google News

підписатися