Скільки кібератак протягом 2020 попередило СБУ – цифра

17:36 24.01

154 кібератаки та кіберінциденти нейтралізували кіберфахівці протягом 2020 року. Також оперативники Головного управління блокували діяльність 4 хакерів, які за завданням спецслужб РФ здійснювали кібератаки на об’єкти критичної інфраструктури столичного регіону.

Скільки кібератак протягом 2020 попередило СБУ – цифра

Про це повідомляє ГУ СБУ в Києві та Київській області. 

В повідомленні йдеться, що 

Служба безпеки припинила у Києві діяльність 65 інтернет-платформ, які діяли на шкоду державній безпеці, викрила 144 факти використання електронних гаманців та акаунтів, у тому числі для фінансування так званих «Л/ДНР» та міжнародного тероризму”. 

Серед резонансних справ – викриття діяльності неонацистського радикального осередку прихильників ідеології терориста Брентона Тарранта, учасники якого збували через Telegram заборонену літературу та нацистську символіку, а також блокування поставок за кордон літератури терористичного спрямування.

Крім того, 4 іноземцям, які через соцмережі поширювали антиукраїнський контент і підтримували військову агресію РФ проти України, заборонено в’їзд у нашу країну. За дії на шкоду інформаційній безпеці України оголошено 16 офіційних застережень.

Нагадаємо, нещодавно в Києві затримали кібер-злочинця. Він розробив програмне забезпечення, за допомоги якого можна привласнювати кошти з крипто-гаманців людей

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...