Скільки хворих на коронавірус буде в Україні до кінця року – прогноз

16:58 25.11.2020

До кінця цього року в Україні буде понад мільйон випадків коронавірусу. На сьогоднішній день ця цифра складає 661 858 осіб.

Скільки хворих на коронавірус буде в Україні до кінця року – прогноз

Про це свідчать дані, які оприлюднив Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук.

Так, до кінця листопада показник виросте до 743 826 інфікованих, а через три тижні складе понад мільйон хворих.

Крім того, в дослідженні йдеться, що до кінця листопада може бути приблизно 12 649 померлих від COVID-19 (станом на сьогодні – 11 492), а до 20 грудня ця цифра сягне понад 18 000. 

Також спрогнозована кількість тих, хто видужав – до кінця листопада – 349 588, а до 20 грудня – майже 600 000 (зараз одужали 307 778 осіб).

«З урахуванням того, що минулий прогноз на тиждень не продемонстрував наявність будь-яких видимих ​​зрушень в тенденції розвитку епідемії COVID-19 в Україні, цілком очікувано, що прогнози показують настільки ж негативний розвиток епідеміологічної ситуації в країні в найближчій перспективі», – зазначив головний науковий співробітник Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Олексій Альохін.

Додамо, що Україна знаходиться лише на початку підйому захворюваності коронавірусом. Протягом тижня-двох буде потужна епідемічна хвиля. Про це керівник програм охорони здоров’я ЮНІСЕФ в Україні Андрій Славуцький заявив у коментарі РБК-Україна.

За його словами, епідемічна хвиля буде настільки потужною, що ніяка система, тим більше в Україні, впоратися з нею не зможе. 

Швидше за все, з цим епідемічним зростанням, якщо нічого не робити, піка ми досягнемо в січні-лютому. Потім захворюваність повинна піти на спад, сподіваємося, до березня-квітня. Але якщо будуть дуже ефективні протиепідемічні заходи, то цю хвилю можна збити вже в грудні, – сказав Славуцький.

Нагадаємо, в Україні можуть запровадити карантин на зимові свята, – Шмигаль.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...