Скільки безкоштовних квартир отримали кияни від міста

Автор: Галина Ворона
10:56 27.01

КМДА передала у 2020 році 352 квартири киянам, які потребували поліпшення житлових умов і були в черзі на отримання нового житла.

Скільки безкоштовних квартир отримали кияни від міста

Про це розповів заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

За його словами, серед тих, хто отримав житло, – діти-сироти, багатодітні родини, учасники бойових дій, кияни, які отримали інвалідність внаслідок війни, науково-педагогічні працівники та інші. 

Вячеслав Непоп зазначив також, що отримання квартир від міста – не єдиний спосіб поліпшення житлових умов киян. Киян дедалі більше користуються програмами співфінансування на придбання житла.

Із 2020 року програма “Доступне житло” діє для громадян усіх пільгових категорій. Для участі в ній необхідно подати відповідну заяву до відділу обліку та розподілу житлової площі районної держадміністрації за місцем перебування на квартирному обліку”, – пояснив заступник голови КМДА.

Так, у 2020 році 328 родин, які перебували на квартирному обліку, взяли участь у програмах співфінансування за принципом 50/50 та 70/30. Загалом із міського бюджету минулого року на таку фінансову підтримку киян виділили 181 млн гривень.

Нагадаємо, у столиці відкрили соціальні квартири для дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, де вони можуть почувати себе як у дома та освоювати навички самостійного життя.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...