Скандал з курсантками на підборах: міністру оборони в Раді вручили туфлі (ФОТО)

11:39 02.07

У Верховній Раді України закликали провести службове розслідування через тренування до військового параду, під час яких курсантки маршують на підборах, а міністру оборони України Андрію Тарану вручили туфлі.

Скандал з курсантками на підборах: міністру оборони в Раді вручили туфлі (ФОТО)

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко та опублікувала відповідні фото.

Сьогодні на початку засідання спільну заяву від кількох фракцій з приводу тренувань курсанток озвучила віцеспікерка Олена Кондратюк. Вона закликала провести службове розслідування та “доповісти суспільству, хто прийняв таке рішення; відзвітувати, скільки коштів було витрачено на закупівлю цього взуття з наших податків і хто понесе матеріальну відповідальність за це”.

Під час виступу туфлі стояли на трибуні, а потім їх вручили міністру Тарану після озвучення заяви.

Депутатки “Європейської Солідарності” вручили міністру Тарану і Верховному Головнокомандуючому Зеленському підбори. Нехай сходять в них на парад!” – написала Геращенко.

Нагадаємо, що напередодні Міноборони показало фото з тренувань до військового параду на День Незалежності, під час яких курсантки маршують у туфлях на підборах, що і викликало резонанс.

Великий Київ у Google News

підписатися