Сію-вію. Як агрономи, вчителі та блогер переспівують пісню SHUM (відео)

Автор: Любава Лисичкіна
21:16 21.05

Пісня SHUM, з якою гурт Go_A наразі бореться за перемогу у конкурсі “Євробачення-2021” у Роттердамі набирає все більше популярності. Вже є кілька відомих пародій, які набирають численні перегляди в інтернеті.

Сію-вію. Як агрономи, вчителі та блогер переспівують пісню SHUM (відео)

“Шум” торує регіонами не тільки Європи, але й передусім, України. Пісня стала настільки популярною, що її переспівують і агрономи,і вчителі, і блогери.

 Відео, яке розлетілося мережею знімалося на звичайному полі на тлі тракторів. Виконавці постали у ролику у одноразових захисних костюмах та окулярах.

Варто зазначити, що слова пісні агрономи повністю переписали під себе і заспівали про посівну.  

Не відстав від них і інший співочий колектив –   учні та вчителі Шепетівського НВК №1.  


А от автор каналу Malyarevsky ефектно виконав пісню акапельно, відтворивши навіть музику:

“Вибачте, вибрав пісню сам – дуже довго хотів добратися саме до цієї. Так, я знаю, що є новіша версія, але саме ця мені подобається більше”, – додав блогер.

Нагадаємо, стало відомо, під яким номером виступить Україна у фіналі. Гурт Gо-A вийде на сцену у другій половині конкурсу 22 травня.  

Глядачі зможуть подивитися шоу на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, яке розпочнеться о 22:00. Коментуватиме Євробачення-2021 ведучий Тімур Мірошниченко. Під час прямого ефіру з’явиться інформація, на який номер надсилати смс-повідомлення для голосування.  Результати голосування України у фіналі Євробачення оголосить Tayanna.

Зазначимо, що буквально за кілька днів виступ гурту Go_A у першому півфіналі Євробачення набрав понад 5 мільйонів переглядів на YouTube та опинився на першому місці в “трендах”.

 

Великий Київ у Google News

підписатися