Сіно та кормові віники “на ура”. У мережі показали як годують тварин у Конча-Заспі

21:51 22.01

Зима для лісових мешканців – це час суворих випробувань на виживання внаслідок нестачі кормів. І чим більша тварина – тим більше їжі їй потрібно. Роздобути корм під снігом практично нереально.

Сіно та кормові віники “на ура”. У мережі показали як годують тварин у Конча-Заспі

Як дбають про тварин показали співробітники Комунального підприємства “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа”.

Відомо, щоб допомогти тваринам  пережити зимову нестачу кормів працівники  заповідників, лісів    та єгерські служби ,   заготовляють сіно, віники з гілок листяних порід дерев, кукурудзу тощо. І після  утворення снігового покриву корм викладається на спеціально облаштованих кормових майданчиках.

Зазвичай такі майданчики зазвичай робляться у малодоступних для сторонніх людей місцях, які тварини часто відвідують і де почувають себе спокійно. Фото майданчиків та “страви” для мешканців лісу  і оприлюднили комунальники.

“Сіно та кормові віники вкрай необхідні для підгодівлі диких тварин у складних зимових умовах. Коли сніг та морози, ці ласощі «розходяться на ура»”, – зазначили у повідомленні. 

Нагадаємо, Київський еколого-культурний центр закликає киян подбати про птахів та тварин і організувати годівнички, аби пернатим друзям було легше пережити зиму.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...