Сім’ї Героїв Революції Гідності отримають компенсації за земельні ділянки

17:48 24.06

Сім’ї киян-Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності отримають компенсації за отримані земельні ділянки. Із моменту надання земельних ділянок пройшло майже 5 років. Через відсутність проведених інженерних мереж та комунікацій сім’ї не можуть будувати житло на виділених територіях.

Сім’ї Героїв Революції Гідності отримають компенсації за земельні ділянки

Відповідне рішення прийняла сьогодні Київрада. 

Усього було надано 27 земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва – 1 земельна ділянка на родину загиблого Героя Небесної Сотні.

Із моменту надання земельних ділянок пройшло майже 5 років. Через відсутність проведених інженерних мереж та комунікацій сім’ї не можуть будувати житло на виділених територіях”,

– повідомляє КМДА. 

Загальна кошторисна вартість будівництва (дорожнє покриття, електропостачання, мережі зв’язку, каналізація, газопостачання, водопровід, дощова каналізація) була розрахована в розмірі 349 919,489 тис. грн та є для міста економічно затратною сумою.

Беручи до уваги той факт, що на прокладання зовнішніх інженерних мереж та будівництво під’їзних шляхів до земельних ділянок на території с. Биківня потрібно виділити велику кількість коштів із місцевого бюджету, було запропоновано запровадити компенсаційні виплати за одержані земельні ділянки членам сімей киян-Героїв Небесної Сотні. Дана пропозиція передбачає направлення коштів, які мали б бути передбаченими в бюджеті міста для прокладання комунікацій в с. Биківня, на виплату компенсаційних виплат, що в певній мірі знизить бюджетне навантаження на Київ”,

– повідомляє мерія. 

Раніше повідомлялось, що сім’ї загиблих воїнів АТО також отримають компенсації

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...