Як зазначається, війна поставила перед університетською спільнотою неймовірні виклики – частина підприємців та студентів пішла на фронт, уповільнилося інноваційне підприємництво, наукова та дослідницька робота. І саме війна змушує виробити нові стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України.
Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни. Цим напрямам відновлення буде присвячено цьогорічний ХІ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022» і буде проведено у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим).
Головними заходами фестивалю, як завжди, будуть фінал Конкурсу стартапів (8 секцій); виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі; виставка проєктів школярів-дослідників Малої академії наук України та «Еко-Техно Україна».
Фінал конкурсу стартапів відбуватиметься у таких секціях:
- оборона і безпека;
- інформаційні технології, кібербезпека;
- промисловий хайтек, авіація і космос;
- цивільна військова інфраструктура;
- екологічна і енергетична безпека;
- біомедична інженерія і здоров’я людини;
- аграрна інженерія і продовольча безпека;
- транспорт і логістика.
Реєстрація партнерів, спонсорів та інвесторів – на сторінці фестивалю: https://cutt.ly/TZsTJic
Реєстрація учасників на Конкурс інноваційних проєктів – на сторінці конкурсу: https://cutt.ly/PZsTRFM