Швидкі стоять в черзі, хворі важкі – критична ситуація в київській лікарні

Автор: Марія Супрун
15:43 05.04

Лікарні Києва переповнені хворими на COVID-19, вже перепрофілювали під ковід-хворих ліжка хірургічного, гінекологічного, терапевтичного відділень, хворі поступають важкі, швидкі стоять в чергах, а медики працюють в екстремальних умовах.

Швидкі стоять в черзі, хворі важкі – критична ситуація в київській лікарні

Про це на прикладі столичної лікарні №9 розповіла медик Людмила Коваленко на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні 9-та лікарня м. Києва. Аншлаг: зранку “швидкі” стоять в черзі по 7-8 машин (там же в них і хворі на холоді). Хворі поступають важкі, нажаль вже ” заліковані” антибіотиками на первинці. В інфекційному на ранок 2 місця. При цьому є пацієнти, що за станом можуть бути на амбулаторному лікуванні (переляк, температура довго). Але це ж дорогоцінні місця у стаціонарі для тяжких хворих”, — пише медик.

Також жінка обурилася безвідповідальністю багатьох українців, які нехтують карантинними вимогами.

“При цьому серед населення: в “Буковель” чи санаторій з коронавірусом, бо легка форма, чого вдома сидіти. У літак — і в Єгипет зі сфабрикованими довідками про аналіз на COVID-19, без контролю після повернення. “Навіщо маски”, святкування  чогось великими компаніями — тепер маємо отаке. Епідемологічного розслідування і відповідних дій щодо обмеження джерела інфекції, як не було, так і немає (нікому виконувати, ні в кого немає повноважень і ресурсів). Мабуть, переживемо “природний відбір”. Не дай Боже, якщо знадобилася хірургічна, гінекологічна, неврологічна тощо допомога — все під COVID-19″, — говорить вона. 

Нагадаємо, коли рекордна смертність та карантин, на Контрактовій – масові гуляння (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...