Швидка викачка вигрібних ям від МотажТехСервіс

22:33 03.12.2021

Комплексні послуги по викачці, вивезенні та утилізації побутових відходів можуть надати лише спеціалізовані компанії.

Швидка викачка вигрібних ям від МотажТехСервіс

Тому, що робота здійснюється за допомогою професіонального обладнання та машин – асенізатора або мулососа. Підбір техніки залежить від об’єму каналізації та масштабів забруднення.

Якісні послуги від кваліфікованих працівників

У випадку максимального заповнення вигрібної ями, очистити її самостійно просто неможливо, так як в домашньому арсеналі немає спеціалізованої техніки. Тому, стає зрозуміло, що необхідно звертатися за допомогою до професійних робітників, котрі швидко та якісно справляться з поставленою задачею.

В компанії МонтажТехСервіс працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Вони володіють всіма необхідними навиками роботи з обладнанням , тому викачка вигрібних ям – це звичайна робота, яку вони виконають за мінімальний проміжок часу.

Перелік робіт, які виконуються спеціалізованою технікою

Автомобілі, які призначені для виконання даних робіт, укомплектовані потужними насосами та іншим обладнанням. З їхньою допомогою можна викачати вигрібні ями та очистити інші об’єкти:

  • біотуалет, септик, стоки, каналізації;
  • викачати мул з водопровідних систем;
  • викачати жировловлювачі, басейни, канали;
  • відкачати воду з підвалу та очистити каналізаційний колодязь;
  • викачати та очистити реактор біогазової установки.

Вартість виклику асенізатора

Ціна на дану послугу формується в залежності від декількох важливих показників:

  • відстані до об’єкта;
  • об’ємів роботи;
  • необхідності проведення додаткових робіт – очищення та знезараження.

Вартість викачки обговорюється з кожним замовником індивідуально в залежності від ситуації.

Додаткові послуги

Після закінчення викачки вигрібних ям, при необхідності, спеціалісти проводять очищення від хвороботворних бактерій та знезараження каналізації. Для цього використовуються призначені для цього засоби, до складу яких входять біологічно активні речовини. Вони ефективно усувають неприємні запахи та шкідливі мікроорганізми.

Утилізація відходів

Компанія МонтажТехСервіс має договори зі спеціалізованими фірмами, котрі професійно займаються утилізацією різних видів відходів в обладнаних для цього місцях. Тому можете бути впевнені, що ми не забруднюємо навколишнє середовище та природні водойми. Ось чому необхідно звертатися до надійних та перевірених компаній, які гарантують якість та безпеку проведених робіт.

Великий Київ у Google News

підписатися