Штрихи до портрету. Претендент на крісло глави МВС Монастирський схвально оцінив скандальну дисертацію Киви

Автор: Галина Ворона
19:58 14.07

Голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, який претендує на посаду міністра внутрішніх справ, написав позитивний відгук на дисертацію депутата від партії “Опозиційна платформа – За життя” Іллі Киви.

Штрихи до портрету. Претендент на крісло глави МВС Монастирський схвально оцінив скандальну дисертацію Киви

Про це пише “Дзеркало тижня”, у розпорядженні якого опинилася довідка-відгук Монастирського на дисертацію депутата від ОПЗЖ Іллі Киви.

У довідці за підписом Монастирського зазначено, що результати наукового дослідження викликали інтерес і впроваджуються у практичну діяльність комітету.

Також зазначено, що активність громадян у сфері політичного та правового життя суспільства “провокує” владу створювати новітні напрями забезпечення демократизму та успішності внутрішньої державної політики”.

На думку видання, цей документ є вагомою характеристикою для глави комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Крім того, відгук Монастирського може свідчити про те, що він – “людина команди”, адже Кива наближений до чинного міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Як відомо, депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. 

Нагадаємо, Денис Монастирський може очолити Міністерство внутрішніх справ замість Арсена Авакова, який подав у відставку.

Великий Київ у Google News

підписатися