Допрем’єрний показ відбувся в Українському домі. Там були присутні мер Віталій Кличко, діячі єврейської громади Києва, сценарист картини британець Ніколас Мартін.
«Ми (з дружиною) потрапили на допрем’єрний показ в Український дім. Побачили мера Кличка, різних діячів єврейської громади Києва, сценариста картини британця Ніколаса Мартіна. Але головне – побачили фільм, який не розчарував», – поділився журналіст Костянтин Грубич.
Ґолда Мабович народилася 3 травня 1898 року в сім’ї українських євреїв у центрі Києва. Після переслідувань євреїв з 1903 року Голда, дві її сестри та матір мешкали в білоруському Пінську, а батько виїхав шукати роботу у США. У 1905 році батько перевіз родину до Америки.
«Шоу на екрані не для слабкодухих. Хоча хто серед нас такий залишився? І там – на екрані, і у нашому житті – війна. І там – на екрані – щохвилинна необхідність робити вибір, і у нашому житті – постійна потреба обирати між категоріями, які не мають еталону, жоден вибір не стовідсотково правильний, бо війна це не про порядок і раціональність», – розповів Грубич.
Захоплений глядач нагадав, що у центрі уваги авторів жінка непересічної долі і видатної сили духу, її непохитність врятували молоду країну від краху і вивели Ізраїль на новий щабель розвитку як повноцінний суб’єкт світової політики:
«Серед почутого у фільмі з уст Голди Меїр (до речі, уродженої киянки): від росіян нічого путнього чекати не варто, вони всюди і завжди шкодять. Серед почутого на сцені з уст сценариста Ніколаса Мартіна: путін взяв на себе зобов’язання знищити все, що тільки є пристойного у цьому світі».