Шок, жах чи особлива подія: у Монако помітили київський Бетмобіль з турбіною від літака

Автор: Оксана Тупальська
14:53 13.06

Диво техніки Бетмобіль ще недавно гасав вулицями Києва та Василькова. Його колись виготовили для зйомок пригодницького фільму та після передачі стрічки в прокат продали приватному власнику. Тепер відео з Бетмобілем, знятим в Монако, розлітається в соцмережах. Кажуть, що це автомобіль-ухилянт, хоч і хитрий на вигляд. Що за машина, та хто їздить на ній закордоном, зараз розповімо.

Шок, жах чи особлива подія: у Монако помітили київський Бетмобіль з турбіною від літака

Бокові турбіни ми поставили справжні кулементні установки з МІГів. Справжні, все повністю з літака. Вкорочені трошки, але не стріляють, демілітарізація відбулася, – з усмішко розповідає про Бетмобіль столичний механік.

@global_car_lviv Бенменомобіль #бетмен #globalcarlviv #бетменомобіль ♬ NXSTY BLOOD (Slowed + Reverb) – Wels

Цей автомобіль виготовили для зйомок фільму про Бетмена – звідки і з’явилась назва. Привазли з Литви сірим та замурзаним. В Україні його відреставрували. Робили на базі Chevrolet Caprice та встановили двигун V12 від сімки BMW 1994 року.

Суперкар купив собі українець і катався на ньому вулицями Києва. 

Тепер новий власник чотириколісного Мухамед із Монако, єгипетський скорогон Формули-3. Він машину придбав, проте українські номери залишив собі. 

@monacoone BATMAN is out in Monaco #batman #batmobile #monaco #billionaire #lifestyle #money #cars ♬ Batman (1989): Main Theme – Dominik Hauser

Отака історія. Ухилянтів на модній тачці в Монако не зафіксовано, проте в якості мобілізованого автомобіля для війська цей колісний без сумнівів міг би трохи полякати окупантів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин