Школу зачинять, онлайну більше не буде: на Київщині губернатор робив “останнє попередження”

Автор: Любава Лисичкіна
22:46 16.09

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін поспілкувався з колективом ліцею «Ідеал» на тему важливості вакцинації проти COVID-19 для організації робочого процесу.

Школу зачинять, онлайну більше не буде: на Київщині губернатор робив “останнє попередження”

Про подробиці візиту та зустрічі повідомили у КОДА.

За словами Володіна, цього року  область має можливість повноцінно функціонувати навіть у посилених карантинних нормах. Але є умова – працюватимуть тільки ті школи, де вакциновано 80% працівників. 

«Хочу достукатись до всіх освітян Київщини. У ліцеї зараз, наприклад, щеплення отримав 61% вчителів. Є всі можливості для того, щоб швидко виправити ситуацію і забезпечити навчання для дітей навіть тоді, коли область переведуть до «жовтої» зони епіднебезпеки. Якщо ж до 20 вересня цього не буде зроблено, школу зачинять. Онлайну більше не буде», – акцентував Василь Володін.

Він підкреслив, що така міра є вимушеною, оскільки в області почала стрімко зростати кількість хворих на коронавірус. Аналогічно збільшується і рівень госпіталізації.

«Вимога мати 80% вакцинованих у колективі стосується всіх – і соціальної сфери, і бізнесу. До того ж щеплення зараз – це єдиний спосіб захиститись від хвороби. Тож сподіваюсь, що свідоме ставлення до свого здоров’я все ж візьме верх», – резюмував Василь Володін.

Повідомляється, що наразі на Київщині серед освітян провели 62 987 щеплень. При цьому 27 538 педагогів регіону пройшли повний курс вакцинації.  

До слова, вперше за 40 років на Київщині ремонтують один з дитсадків.

Великий Київ у Google News

підписатися