Школа в комп’ютері. Освітянам планують придбати 60 тисяч комп’ютерів

Автор: Вася Петров
15:35 20.07

ноутбуки для 60 тисяч вчителів планує закупити Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки. На це виділять 980 млн грн.

Школа в комп’ютері. Освітянам планують придбати 60 тисяч комп’ютерів

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації. 

Зазначається, що у держбюджеті-2021 передбачено додаткове фінансування — 1 млрд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Зокрема, 980 млн грн виділені саме на придбання ноутбуків.

Продовжуємо цифровізувати освітню сферу. Електронні журнали та щоденники, онлайн-конференції, презентації на уроках — це майбутнє освіти. Наша мета — зробити так, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету та ще більше можливостей для навчання дітей»,

— розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У наказі МОН прописані вимоги до техніки. Це гарантія того, що комп’ютери будуть високої якості. З урахуванням співфінансування та очікуваної вартості ноутбука у 20 тис. грн планується закупівля понад 60 тис. ноутбуків за цією субвенцією. Така вартість розрахована за результатами консультацій із вендорами та після аналізу ринку.

Додамо, до початку нового навчального року в 22 школах проведуть капітальні ремонти. Що там зроблять – читайте

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...