Щодня до Києва повертається до 50 тисяч людей: військова адміністрація фіксує проблеми з трафіком

Автор: Любава Лисичкіна
21:41 15.04

До столиці кожного дня повертається все більше людей. У столичній владі говорять про кілька десятків тисяч мешканців щоденно, а також про те, що через це ускладнює рух і порядок.

Щодня до Києва повертається до 50 тисяч людей: військова адміністрація фіксує проблеми з трафіком

Про це зауважив голова Київської військової адміністрації Микола Жирнов.

За його словами, у Києві значно зросла кількість автівок. Люди активно їздять на роботу та у власних справах. З великим потоком машин з‘явилися дві проблеми.

Зокрема, кияни паркувати машини починають у недозволених місцях. У випадку порушень правил паркування, авто будуть евакуйовувати на штрафмайданчики.

Крім цього, через затори на дорогах, люди на автівках їздять смугою громадського транспорту.

“Ми нагадуємо всім водіям, що це порушення правил дорожнього руху! Смугою громадського транспорту може їздити лише громадський транспорт, машини служб критичної інфраструктури та військові у випадку такої необхідності”, – нагадав Жирнов.

Як заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі національного телемарафону, кожен день повертається багато людей.

“Ми бачимо це по чергах на в’їзд до Києва. Якщо говорити по цифрах, то це 40-50 тисяч людей щоденно заїжджаюють у місто Київ”, –   деталізував Поворозник.

 І також зазначив, що виникають транспортні проблеми, оскільки місто посилено готувалося до оборони і зводило фортифікаційні споруди та блокпости, які зараз ускладнюють трафік.

Інших логістичних проблем – щодо їжі чи товарів першої необхідності – , за словами заступника Кличка немає.

В той же час, столична влада та представники Міноборони неодноразово наголошували, що повертатися до столиці наразі ще не варто, оскільки залишається велика загроза ракетних обстрілів ворога.

Великий Київ у Google News

підписатися