Що вибрати: бустер чи автокрісло?

13:57 17.09.2020

Кожна сім’я, яка має дітей і автомобіль, повинна придбати дитяче автокрісло. Його головна місія – гарантування комфорту і безпеки в разі неприємної ситуації під час водіння.

Що вибрати: бустер чи автокрісло?
оренда квартири Київ

Плюси і мінуси автокрісел

Пристрій може бути представлено в двох варіаціях:

Щоб вибрати варіант, який підійде, потрібно розібратися з їх важливими особливостями.

Автокрісла бувають як каркасними, так і без жорсткої основи. До переваг каркасних агрегатів відносяться:

  • забезпечення захисту через наявність п’ятиточкового ремінця безпеки, який надійно утримує дитину в автокріслі;
  • простота установки – фіксація можлива різними способами, але всі вони гарантують надійне кріплення, а монтаж триває пару хвилин;
  • привабливе дизайнерське оформлення.

З мінусів можна виділити великі габаритність і вага. Під час ДТП каркас може мати негативний вплив на хребет і шию пасажира.

Безкаркасні пристрої відрізняються низькою вартістю через відсутність жорсткої основи. Переваги: маленькі розміри, надійна фіксація ременя, який не дозволить рухатися. Недосконалості: низький рівень безпеки при бічному ударі, є ризик перекидання агрегату при різкому гальмуванні.

Недоліки і переваги бустерів

Бустер – це полегшена версія автокрісла без спинки. Модель відрізняється широким асортиментом матеріалів виготовлення, низькою вартістю в порівнянні зі стандартними дитячими сидіннями, гарним рівнем захисту за рахунок фіксації штатного ременя. На жаль, пристрій підійде для діток від 4 років з певними показниками росту і ваги. Також малюкам, які використовували стандартні крісла, може не сподобатися відсутність спинки і підголівника.

Висновок

Вирішити, який варіант краще, на жаль, неможливо. Вибір залежить від того, яка ситуація. Наприклад, для дітей до 15 кг бустери точно не підійдуть. Якщо ж мова йде про покупку для дитини старше і крупніше, потрібно враховувати його думку. Але малюкам від 8 років однозначно варто купувати бустери для забезпечення більшого простору.

Великий Київ у Google News

підписатися