Що робити, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання – пояснення КМДА

Автор: Галина Ворона
19:45 18.10.2022

Департамент освіти і науки КМДА розробив алгоритм дій для учасників освітнього процесу на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання.

Що робити, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання – пояснення КМДА

Про це повідомляється на Facebook-сторінці департаменту.

Якщо сигнал «Повітряна тривога!» пролунав перед початком навчання:

  • Працівники закладів освіти, діти/учні, які під час оголошення сигналу «Повітряна тривога!» перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти, мають терміново прослідувати до найближчого укриття.
  • У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» під час прийому/приходу дітей/учнів до закладу освіти, вони, разом із працівниками закладу та батьками або іншими супроводжуючими особами, терміново переходять в укриття закладу освіти.
  • Під час повітряної тривоги, після того, як всі учасники освітнього процесу перейшли в укриття, діти/учні до закладів освіти не приймаються до оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

Після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!»

  • Після відбою тривоги заклади мають продовжувати навчання (у цей день) у дистанційному форматі. Онлайн-навчання має розпочатися не пізніше, ніж через годину після відбою повітряної тривоги. Адміністрація закладу може прийняти рішення щодо організації освітнього процесу у змішаному режимі.
  • Заклади дошкільної освіти розпочинають роботу не пізніше, ніж через годину. Рішення приймає адміністрація закладу, про що інформує працівників та батьків.
  • Якщо дитина/учень перебуває в укритті закладу освіти під час сигналу «Повітряна тривога!», батьки можуть її забрати лише після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

Читайте також: Поїзд пішов: що робити пасажирам, які через повітряну тривогу пропустили рейс

Нагадаємо, тривалість повітряних тривог може зрости через іранські дрони-камікадзе.

Великий Київ у Google News

підписатися