Що робити киянам у разі атаки агресора і знищення системи зв’язку – пояснення генерала СБУ

Автор: Галина Ворона
16:27 25.01

На тлі останніх подій кияни все більше цікавляться, що робити у разі застосування агресором авіаційної/ракетної/артилерійської атаки Києва та при знищенні ним системи телекомунікацій і зв‘язку.

Що робити киянам у разі атаки агресора і знищення системи зв’язку – пояснення генерала СБУ

Алгоритм дій у такому випадку оприлюднив на своїй Facebook-сторінці генерал СБУ, депутат Київради від “Євросолідарності” Віктор Кононенко.

Отже алгоритм дій наступний.

  • На сайті КМДА розміщено адреси об‘єктів, які будуть використовуватись в столиці в якості бомбосховищ (посилання лишаю в першому коментарі).
  • Вивчіть перелік заздалегідь (в момент нападу інтернет може не працювати) і визначте найближчі по відстані до власного місця проживання і роботи.
  • Пріоритетними є станції КП “Київський метрополітен”, оскільки, крім захисної функції, вони виконуватимуть і інформаційну (ми плануємо використати систему сповіщення метрополітену для інформування населення у разі знищення агресором системи телекомунікацій і зв‘язку).
  • Зі станцій метрополітену, у разі потреби, планується здійснювати і першочергову евакуацію населення.
    Також, їх передбачено забезпечити нарядами поліції.
  • Прямуючи до бомбосховищ, беріть із собою лише найнеобхідніше – документи, гроші, ліхтарик, невеличкий запас води і їжі (на один-два перекуси).
  • І в жодному разі не панікуйте.

Сподіваюсь, що ця інформація ніколи Вам не стане в нагоді, оскільки переконаний в надійності протиракетної і протиповітряної систем ЗСУ, але знати алгоритм дій в надзвичайних ситуаціях та зберігати спокій повинен кожен”, – додав дописувач.

За його словами, всі ці питання проговорили разом з профільним заступником голови КМДА Андрієм Крищенком на нараді 24.01.2022 та прийняли рішення про посилення роз’яснювальної роботи для мешканців столиці з використанням засобів масової інформації.

Читайте також: Прийшла пора «тривожних валіз»: у КМДА порадили що саме зібрати і поставити у куток

Нагадаємо, киян готуватимуть до можливого нападу з боку Росії. За реальної ситуації, по сигналу увесь транспорт зупиниться, а у людей буде 20 хвилин, аби знайти укриття – де подивитися їх адреси.

Великий Київ у Google News

підписатися