Що потрібно знати, щоб термін служби металочерепиці був більше 30 років

20:42 11.01

Компанія «С-Кровля» з власного досвіду продажів точно знає, що саме важливе це термін  експлуатації матеріалу є одним з найпопулярніших питань серед покупців металочерепиці.

Що потрібно знати, щоб термін служби металочерепиці був більше 30 років

Тож пропонуємо розібратись, які саме фактори мають вплив на цей термін та чи можливо якимсь чином подовжити його.

Які фактори мають найбільший вплив на дах

За весь життєвий цикл матеріалу йому доводиться справлятися з такими зовнішніми впливами:

  • Пориви вітру. При звичайних погодних умовах вплив вітру не такий вже й значний, однак при посилених поривах недостатньо міцне покриття може піддаватись деформаціям та пошкодженням.
  • Опади. Постійний контакт з опадами може викликати у металевого виробу появу іржі чи навіть корозії, тому матеріал повинен бути належним чином захищений від даного впливу та можливих його наслідків.
  • Механічні впливи. Під час укладки листів матеріалу або під час виконання ремонтних робіт можна пошкодити декоративний шар, або ж навіть змінити геометрію листів, тому краще, щоб подібні роботи виконувались спеціалістами, які точно знають, як можна переміщатись по поверхні металевої покрівлі.

Це перелік самих негативних факторів, які можуть вплинути на термін експлуатації виробу. Щоб дізнатись більше інформації про металочерепицю та ознайомитись з  варіантами продукції, відвідайте сайт https://skrovlya.kiev.ua/.

Тепер можна підсумувати, яким чином можна спробувати продовжити функціональність покрівлі.

  1. По-перше, обирайте якісну, а головне, міцну металочерепицю, щоб вона з легкістю справлялась з усіма переліченими явищами.
  2. По-друге, приділіть увагу професійному монтажу, щоб збудована конструкція стала надійним захистом та забезпечувала комфортний мікроклімат в житлових приміщеннях будинку.
  3. По-третє, не пожалкуйте хоча б трохи часу, щоб регулярно перевіряти, чи не потребує покрівля незначних ремонтних робіт аби в майбутньому уникнути більших проблем та витрат на їх вирішення.

Для якісних зразків продукції термін експлуатації довжиною в 30 років є звичайною справою, а не виключенням. Однак при бажанні економити та за умови придбання товарів середньої якості не слід розраховувати на максимальні показники. В даному питанні домовласник повинен сам зробити вибір між довговічністю конструкції та доступністю продукції. Обирайте сучасні і перевірені зразки виробу і тоді ваш дах буде надійно захищеним від будь-яких проявів зовнішнього середовища.

Великий Київ у Google News

підписатися