Що подивитися на вихідних: фільми українською мовою онлайн (ВІДЕО)

00:15 22.04

На вихідних у столиці обіцяють похолодання і заморозки. Тож, гарний вечір вдома завжди доповнить сучасне українське кіно.

Що подивитися на вихідних: фільми українською мовою онлайн (ВІДЕО)

 Підбірку фільмів українською мовою пропонує Amazing Ukraine.

“Звичайна справа” дивитися онлайн

Звичайна справа — український художній фільм режисера Валентина Васяновича.

Головного героя, спадкового лікаря Толіка, виганяють з роботи за бійку з пацієнтами. Герой вважає цю подію гарним знаком, щоб почати нове життя. Нарешті збудеться його мрія стати «вільним» поетом, а якщо пощастить — навіть відомим, адже вірші він пише, і правда, непогані. Дуже приємно, що в цей момент поруч опиниться старий друг Славік, який знає все: в чому сенс життя, як заробити грошей, як стати щасливим. Він втягує героя в ряд абсурдних ситуацій, в яких Толік втрачає майже все, що мав. Ймовірно, саме драматичні ситуації з родиною та пригоди зі Славіком стануть поштовхом до написання дійсно гарних віршів, які потім увійдуть до збірки.

“Моя бабуся Фані Каплан” дивитися онлайн

«Моя бабуся Фані Каплан» — український драматично-історичний фільм режисера Олени Дем’яненко.

Історична мелодрама розповідає про життя жінки, яка увійшла в історію за спробу вбити Леніна. Режисурою зайнялася Олена Дем’яненко. Сценарій писали спільно сама Дем’яненко, Дмитро Томашпольський та Мирослав Слабошпицький. Основні зйомки проходили в Києві та його околицях. На підтримку фільму переможниця Євробачення 2016 Джамала записала саундтрек.

“Козаки. Абсолютно брехлива історія”  дивитися онлайн

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» — український псевдоісторичний комедійний екшн-серіал про козаків. Сюжет розповідає про козацькі пригоди наприкінці XVI століття, гонитву козаків і московитів за магічним кульчиком, і дружбу й кохання, що розгортаються на цьому тлі. Серіал створено за підтримки Уряду України й Міністерства культури й інформаційної політики України. Відтепер, усі серії можно переглянути онлайн.

“Кіборги” дивитися безкоштовно онлайн

«Кіборги» – найкасовіший фільм українського виробництва. Історія, покладена в основу цієї картини – не вигадка і не події з іншого кінця планети. «Кіборги» – історія, яку має знати кожен. Історія кожного громадянина України. Історія людей, що поклали своє життя заради того, щоб жили інші.

“Сторожова Застава” дивитися онлайн

«Сторожова Застава» — український пригодницький фільм-фентезі, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського. 

Під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. У його руках магічний камінь, що дає могутню силу, поруч – легендарні богатирі, про котрих він читав у книгах, а проти них – чорна магія і ціла армія на чолі з гігантським кам’яним монстром. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

“Такі красиві люди” дивитися онлайн

«Такі красиві люди» український художній фільм 2013 року, дебютна повнометражна робота Дмитра Мойсеєва, знята на київській кіностудії Довженка.

Історія чотирьох людей, які втекли на край світу. Кожен їх день сповнений теплом, добром і любов’ю, що і робить їх красивими. Вони рибалять, влаштовують домашні спектаклі, читають японську літературу. Утім, є дещо, чого бракує у цій ідилії.

“Тримай біля серця” дивитися онлайн

Фільм заснований на реальних подіях, його знімали лише 32 дні. У фільмі йдеться про патріотизм, любов, зраду, втрати та водночас – про дружбу та вічні цінності.

 До слова, травень порадує картинами легендарного Івана Марчука.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...