Що найчастіше українці їдять у поїздах  (СТАТИСТИКА)

Автор: Тетяна Сененко
18:59 23.04

Укрзалізниця разом з food-партнером Інтерсіті+ WOG-café підрахували, що за перший місяць продажу дитячих ланчбоксів на борту швидкісних поїздів новинку обрали 11% пасажирів, що замовляли їжу на борту Інтерсіті+ або оформлювали передзамовлення через чат-бот та сайт із продажу квитків.

Що найчастіше українці їдять у поїздах  (СТАТИСТИКА)

Таким чином, за один місяць було спожито 42 кг курячих пікат, 53 кг дитячої пасти з твердих сортів пшениці, 32 кг овочевих ролів та 42 кг пирога, на виготовлення якого пішло 10,5 кг свіжих бананів.

Також в Укрзалізниці підрахували, що за перший квартал 2021 року пасажири всіх рейсів випили 50 тонн кавових напоїв на борту швидкісних поїздів. Щоправда це майже вдвічі менше від обсягів спожитого чаю – традиційного напою для затишних залізничних подорожей.

У березні Укрзалізниця оновила меню ланчбоксів, розроблених у співпраці з австрійською компанією Do&Co, що спеціалізується на послугах авіакейтерингу та розробляє меню для лідерів світової авіаційної індустрії.

Раніше ми писали, що “Укрзалізниця” запропонує пасажирам поїздів Інтерсіті+ окреме меню для дітей. Його розробили спільно з партнерами WOG та Do&Co.

 

Великий Київ у Google News

підписатися