Що ховає старий Поділ. У столиці запустили безкоштовний курс-дослідження: деталі

Автор: Тетяна Сененко
21:04 08.10

Команда Мапи Реновації навчить шукати та захищати архітектурну спадщину Києва. Упродовж декількох тижнів охочі натренують теорію і навіть попрактикуються у пошуку архітектурних пам’яток столичного Подолу, аби захистити їх від руйнування в мабутньому.

Що ховає старий Поділ. У столиці запустили безкоштовний курс-дослідження: деталі

Команда громадської організації «Мапа Реновації» оголосила про початок проєкту «На пошуки закинутого Подолу».

«Ми всі любимо гуляти Подолом, блукати його затишними вулицями та двориками. Та наразі частина краси та історії району не включена у ці прогулянки, її не помічають ні жителі, ні туристи, ні інвестори. Відтак їм загрожує забуття, занепад і демонтаж заради новобуду. Разом з вами ми спробуємо реінтегрувати такі будівлі в тканину міста, повернути Подолу частинку його історії, яка наразі непомітно зникає», – йдеться в описі курсу.

Читайте також: Потрапити до астрономічної обсерваторії – реально. Киян запрошують на осінній День астрономії

Зацікавлені у такому навчанні мають можливість записатися на безкоштовний курс підготовки експертів із закинутої спадщини. Щоб стати учасником – потрібно заповнивши форму за посиланням ТУТ.

Читайте також: Киян запрошують на курси фрілансу (деталі)

«Ми навчимося досліджувати будівлі, їхню історію та архітектурну цінність, дізнаємося як комунікувати з владою, аби ваш улюблений будинок помітили та зберегли, а ще — як фактично використовувати своє право на місто, а не лише декларувати його», – зазначають організатори курсу.

Нагадаємо, цими вихідними у столиці продовжуються осінні толоки, під час яких кожен може долучитись до комунальників та разом навести лад у парках, скверах, в урочищах та міських лісах.

Великий Київ у Google News

підписатися