Що чекає на українців після локдауну. Старі “нові” обмеження

16:45 23.01

У понеділок, 25 січня, Україна виходить із посиленого карантину та повертається до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року.

Що чекає на українців після локдауну. Старі “нові” обмеження

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник. Ми маємо залишатися пильними та ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа“, – пише Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

За словами очільника Уряду, “зимовий локдаун” приніс свої плоди: епідеміологи відмічають стабілізацію ситуації із захворюваністю, а кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%.

При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн.”, – додав прем’єр-міністр. 

Схоже, що з понеділка учні та студенти зможуть повернутись до очного навчання, щоправда, з чітким обмеженням по кількості осіб у групах. Крім того, дозволяється відвідування спортзалів, кінотеатрів та культурних установ, якщо кількість бажаючих не перевищуватиме дозволені границі.

Під забороною залишаться робота розважальних закладів, проведення планових операцій та діяльність закладів розміщення (окрім санаторіїв та готелів). 

До слова, незважаючи на дію посилених карантинних обмежень, у Києві минулого тижня зареєстрували майже 11 тисяч хворих на грип та ГРВІ. Це майже вдвічі більше, ніж було тижнем раніше.

Читайте також: Навчання після локдауну та що буде зі студентською практикою – пояснення від МОН

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...