Ще один ТРЦ. На Осокорках планують забудувати озеро Вирлиця

Автор: Марія Супрун
15:49 16.04

У Києві біля станції метро “Харківська” на Осокорках ведуть підготовчі роботи для будівництва величезного торгівельно-розважального центру на березі озера “Вирлиця”.

Ще один ТРЦ. На Осокорках планують забудувати озеро Вирлиця

Про це повідомив журналіст Михайло Погребиський.

На березі Вирлиці планують побудувати величезний ТРЦ з офісними приміщеннями, паркінгом та гостьовою автостоянкою. Також проєкт передбачає “благоустрій прибережно-захисної смуги” озера Вирлиця. Проте будівництво гігантського ТРЦ фактично знищить прибережно-захисну смугу озера Вирлиця та землі водного фонду — адже територія, що буде забудована, це територія водно-болотних угідь та водойм.

“Я так розумію, знищення екосистеми озера Вирлиця не спинити? Занадто вже серйозні сили з боку забудовника? Ну такі серйозні, шо аж ніяк… То лише на словах президент Володимир Зеленський розказує про пріорітетність екологічної безпеки і боротьби з правопорушеннями в сфері екології… А реальність така, що в столиці держави ніхто не може зупинити будівництво монстра – гігантського ТРЦ – із знищенням прибережно-захисної смуги озера Вирлиця”, – йдеться у повідомленні.

За словами Погребиського, будівництво проводить TОВ “МРІЯ-ІНВЕСТ”. Водночас, позитивний висновок звіту з оцінки впливу на довкілля відсутній.

Але незважаючи на це, забудовник вже загородив ділянку парканом і проводить активні підготовчі роботи. А поліція Дарницького району не порушує кримінальне провадження за статтею 236 ККУ “Порушення правил екологічної безпеки” – хоча отримувала відповідні звернення з чітким фактажем.

Нагадаємо, забудовниця Владислава Молчанова позивається до активіста за викривальні дописи в Facebook.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...