«Шаную воїнів, біжу за героїв України»: як у столиці пройшов забіг пам’яті(ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
15:42 28.08

Забіг проходить напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається щорічно 29 серпня.

«Шаную воїнів, біжу за героїв України»: як у столиці пройшов забіг пам’яті(ФОТО)

Участь у забігу, яки стартував сьогодні центральними вулицями міста, взяли як команди підприємств та відомств, так і представники політичних партій, громадських організацій, студенти, медики, побратими та друзі загиблих воїнів, кияни, які не змогли не прийти на захід. 

Як повідомляється,  старт і фініш забігу в Києві був на Майдані Незалежності, і бігти можна було на різні дистанції: 2 км, 5 км, 10 км.

Krushynska Nataliia
Krushynska Nataliia

Кожен учасник мав пробігти обрану ним дистанцію із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

Татьяна Корбут
Татьяна Корбут
Lesya Novoselova

Ось так бігла команда з представників Бригади швидкого реагування Нацгрвардії:

Участь взяли курсанти Військового  інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут:

На старт вийшли і представники столичної “Євросолідарності”. 

«Нас знову сотні на Майдані. Сотні тих, хто біг за Героїв, і сотні тих, хто прийшов підтримати. Напередодні люди написали десятки історій своїх Героїв – батьків, синів, дочок, які загинули, але живуть у наших серцях завжди. Досі відчуваються біль і втрата, але є й інше – упевненість, що все це заради майбутнього”, – наголосив депутат «Європейської Солідарності» та співорганізатор забігу Вадим Сторожук.

За словами депутата Київради Віктора Кононенко, він добре знав обох воїнів, чиї імена мав на футболці.

“Сьогодні я біжу за них і це найменше, що я можу зробити для збереження пам‘яті про їх подвиг. Сьогодні ми біжим для того, щоб всі українці пам‘ятали якою ціною нам дістається незалежність нашої держави та спокійне життя наших родин. Я добре знав їх обох, ми товаришували, але війна забрала їх, а я лишився живим”, – написав депутат від “ЄвроСолідарності”.

Цьогоріч захід відбувається вже вчетверте. Перший забіг відбувся 25 серпня 2018 року в Києві. Він зібрав понад 300 осіб, серед яких учасники бойових дій на сході України, родичі, друзі та побратими загиблих воїнів, представники посольства Великої Британії, військовий аташе посольства США.

Великий Київ у Google News

підписатися