“Шахтар” зазіхає на святе: вимагає прибрати з “Олімпійського”легенд “Динамо”

Автор: Любава Лисичкіна
23:47 10.03

“Динамо” прикрасило НСК “Олімпійський” фотографіями легенд клубу у жовтні 2020 року. Над ними розміщені підписи “Пам’ятаємо”, “Шануємо”, “Пишаємося”.

“Шахтар” зазіхає на святе: вимагає прибрати з “Олімпійського”легенд “Динамо” Фото: Facebook FC Dynamo Kyiv

Як  пише  Telegram-канал “Динамо Київ Inside”,  Донецький “Шахтар” просить НСК “Олімпійський” зняти з фасаду стадіону банери із зображенням легенд київського “Динамо”. 

Про причини такої вимоги не повідомляється. 

“Крім цього, “гірники” збираються облаштувати третю роздягальню на головному стадіоні країни, яка за планом буде належати саме “Шахтарю”. Клуб збирається оформити її в своїй символіці і   забарвленні”, – ідеться у повідомленні. 

Також зазначається, що Міністерство молоді та спорту поки що не відреагувало на цю інформацію. Але, за словами джерела, влада має намір прийняти рішення на користь “Шахтаря”.

Нагадаємо, що “Динамо” прикрасило НСК “Олімпійський” фотографіями легенд клубу у жовтні 2020 року. На величезних банерах розміщені фотографії легендарних гравців “Динамо”. Серед них Петро Слободян, Володимир Веремєєв, Володимир Мунтян, Євген Рудаков, Володимир Трошкін, Валерій Лобановський, Леонід Буряк, Віктор Колотов, Валерій Зуєв, Анатолій Коньков, Михайло Фоменко та інші. Над ними розміщені підписи “Пам’ятаємо”, “Шануємо”, “Пишаємося”.

Як відомо,   донецький “Шахтар” ще в минулому році уклав контракт з НСК “Олімпійським”.  Відповідно до угоди, головний стадіон України зараз є домашнім і для  “Динамо”, і для  “Шахтаря”.

До слова, декілька спорткомплексів втратили статус баз олімпійської підготовки.

Великий Київ у Google News

підписатися