Шахраї змінили адресу та привласнили цілий будинок в центрі Києва вартістю понад 225 млн грн

Автор: Марія Супрун
11:43 09.08.2022

Прокуратура міста Києва через суд домоглася скасування державної реєстрації права власності на нежитлові приміщення у центрі столиці, які були привласнені шахраями на підставі підроблених документів.

Шахраї змінили адресу та привласнили цілий будинок в центрі Києва вартістю понад 225 млн грн

Як розповіли в прокуратурі, зловмисники на підставі підробленого рішення Ленінського суду міста Севастополя зареєстрували за товариством право власності на приміщення по вул. Павлівській у Києві вартістю понад 225 млн. гривень.

При цьому, указаний об’єкт фактично є комунальним майном, а саме будинком по вул. В’ячеслава Чорновола у Києві. Зміна адреси його розташування була здійснена шахраями умисно, з метою приховання злочину та ускладнення процесу його повернення законному власнику – територіальній громаді м. Києва.

Прокуратурою було заявлено позов до суду про скасування державної реєстрації права власності. Господарський суд міста Києва задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

Крім того, на вказані приміщення накладено арешт. Слідчі дії тривають, встановлюються особи, причетні до вчинення злочину.

Нагадаємо, в Києві затримали волонтера-шахрая, який обіцяв евакуювати людей із зони бойових дій.

Великий Київ у Google News

підписатися