Шахрай у гримі і з підробленими документами намагався зняти 23 млн грн з чужого рахунку

13:53 04.08

Киянин намагався зняти з чужого рахунку 23 млн гривень за допомогою гриму та підроблених документів. Тепер йому загрожує до 12 років тюрми та конфіскація майна. 

Шахрай у гримі і з підробленими документами намагався зняти 23 млн грн з чужого рахунку

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

За даними слідства, дізнавшись, що власник банківського рахунку на 23 млн гривень виїхав з України через війну, зловмисник підробив документи на його ім’я.

Далі, загримувавшись відповідним чином, пішов до банку, у якому відкрито рахунок, та надав працівнику заяву про зміну номеру телефону, за яким проводиться ідентифікація клієнта.

Того ж дня в іншому відділенні цієї ж банківської установи, повторно видаючи себе за власника рахунку, шахрай подав заяву на відкриття іншого рахунку з одночасним виготовленням нової банківської платіжної картки і подальшим доступом до банківського рахунку потерпілого.

Незважаючи на якість підроблених документів та спроби шахрая шляхом гримування бути візуально схожим на дійсного власника рахунку, його було викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Шахраю повідомили про підозру (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України). Суд посадив його під варту з можливістю внести заставу у понад 740 тис. грн.

Крім того, правоохоронці перевіряють причетність підозрюваного до вчинення ще 18 епізодів заволодіння грошовими коштами громадян за аналогічною схемою, вчинених у інших районах столиці. Досудове розслідування триває.

Читайте також: У Києві шахрай ошукав волонтерів на півмільйона гривень 

Нагадаємо, у Києві викрили шахраїв, які привласнювали нерухомість померлих.

Великий Київ у Google News

підписатися