Шафа чи Глорія: скандал з врятованою в Бородянці кішкою-мемом (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
23:43 07.05

Днями ЗМІ та соцмережі облетіла історія кішки, яку виявили на 7-му поверсі зруйнованого будинку в Бородянці, а потім врятували зоозихисники. Її назвали Шафою, а також знайшли нову домівку. Але виявилося, що її звуть Глорія і в неї є господар. Але йому чомусь не віддають улубленицю.

Шафа чи Глорія: скандал з врятованою в Бородянці кішкою-мемом (ФОТО)

Врятувати пухнасту вдалося завдяки зусиллям “ЗооПатруля”. Він же й розповів про те, що кішка не лише отримала нове ім’я, а й потрапила у турботливі руки.

Кішка дивом протягом двох місяців трималася за життя у зруйнованому будинку. Тому її назвали Шафою, як знамениту вцілілу шафу в іншій квартирі у Бородянці.

Фото тваринки згодом стало мемом, її вираз морди порівнювали зі ставленням українців до росіян.

Шафу в себе прихистили її ж рятівники. У неї з’явилася ще й особиста сторінка в інстаграмі

Водночас, знайшовся також господар кішки. За його словами, її звати Глорія і він не кидав тварину, а не зміг забрати, оскільки під час чергового бомбардування вона десь сховалася і її ніде не могли знайти. А тепер хоче забрати свою кішку, але йому не віддають. Про це у Facebook повідомила користувачка Ірина Астахова. 

Це Глорія! Врятована кішка з розбомбленого від авіаударів будинку в Бородянці, де вона жила на восьмому поверсі. Наразі тварина у волонтерів, але має власника, у якого вона прожила понад 10 років. Так сталося, що під час авіаударів кішка сховалася і власник не знайшов її у своїй квартирі. Її шукали!!! Всі бачили що залишилося від даного будинку“, – розповіла Астахова.

У коментарях користувачі розділилися. Хтось звинувачує господаря, що кинув тварину і радить не віддавати йому. А хтось звинувачує волонтерів в тому, що намагаються заробити на відомій тварині, та закликають віддати її законним власникам.

Не звинувачуйте власника що кинув її, він її не кидав, він її також шукав, вона йому дуже дорога, це зараз на ній люди хайпануть, зароблять донати, але прийде час і вона стане їм непотрібна, вони знайдуть іншу улюбленицю!!! Поверніть кішку власникам, не травмуйте ще більше її, їй буде краще з її люблячими батьками з якими вона прожила все життя, але війна їх розлучила!!!“, – пише Астахова.

Тим часом, хазяйка кішки Анастасія Луньова також опублікувала пост та світлини своєї кішки Глорії. За її словами, ЗооПатруль UA не надає конкретної інформації, щодо місцезнаходження киці та її повернення. В разі подальшого ігнорування ситуації, дівчина має намір подати заяву до національної поліції.

Раніше повідомлялося, що врятовану у Бородянці кішку надрукують на футболках і шоперах.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися