Сфотографуватися поруч з візитівками Києва та надрукувати світлину на марках просто – як це робиться

Автор: Оксана Тупальська
14:20 13.05

Марку з власним дизайном можна надрукувати у головному відділенні Укрпошти на Хрещатику.

Сфотографуватися поруч з візитівками Києва та надрукувати світлину на марках просто – як це робиться
Світлодіодне освітлення

 Друк аркуша з шістьма марками коштує 300 грн. Файл зі світлиною можна передати на флешці, надіслати поштою або в один з месенджерів Укрпошти.

Готові марки можна клеїти як на конверти, так і дарувати в якості сувенірів. Наприклад, якщо ви наречені та фільмуєтесь у святковому вбранні, можна презентувати марки гостям на весіллі.

Надрукувати власну марку можна у будні з 10:00 до 18:00.

@kyiv.talk Якщо вам сподобалася наша ідея для побачення на Хрещатику, тоді ось трішки корисної інформації: 1. Надрукувати власну марку можна у будні з 10:00 до 18:00. І не забуваємо про обідню перерву! Вартість друку аркуша з шістьма марками — 300 гривень. 2. Файл не обов’язково передавати флешкою! Його можна надіслати поштою або в один з месенджерів! 😁 3. Ці марки можна і треба клеїти на конверти. І просто дарувати теж 😌 4. Квіти на Майдані потихеньку відцвітають, тому варто поспішити. Якщо ж не встигнете — не біда: саме зараз у місті сезон цвітіння каштанів! 5. І останнє — пересилання цього повідомлення близькій людині автоматично перетворюється на запрошення на побачення 😍 #кудипітикиїв #київ #укрпошта #прогулянкакиєвом #побачення @Укрпошта ♬ i walk this earth all by myself – Ekkstacy

Великий Київ у Google News

підписатися