Серія відео для TikTok про перші дні війни, зафільмована українкою, стала докфільмом для The New Yorker

22:41 22.02

The New Yorker виклав фільм про українську блогерку, яка показувала своє життя у перші дні вторгнення, її відео у соцмережі зібрали мільйони переглядів.

Серія відео для TikTok про перші дні війни, зафільмована українкою, стала докфільмом для The New Yorker

Її відео стали вірусними; одне з них зібрало понад двадцять мільйонів переглядів лише за три дні, повідомляє “Главком”.

 The New Yorker опублікував короткометражний документальний фільм «Слідами Валерії» (Following Valeria) – про українку, яка стала зіркою соцмереж й одночасно біженкою. Фільм опублікували на YouTube 21 лютого.

Героїня фільму

Після початку повномасштабного вторгнення українська фешн-фотографка Валерія Шашенок створила серію відео для TikTok – зокрема, відео про бомбосховище, у якому вона з батьками ховалася від російських обстрілів у Чернігові.

Вона задокументувала деталі свого життя в бункері – як готувала їжу на  плиті, варила каву за допомогою паяльної лампи, а під час вилазок назовні знімала зруйновані будівлі та вирви від вибухів.

Ставтеся до війни з гумором: інфлюенсерка Валерія Шашенок стала знаменитою завдяки відеороликам Tiktok про життя в Україні.   21-річна дівчина ділилася короткими відео про повсякденне життя у розбомбленій Україні. Все це стало вірусним, набравши понад 50 мільйонів «лайків», і зараз має 1,3 мільйона підписників.

Як відео потрапило до  The New Yorker

На ролики Валерії натрапила документалістка Нікола Феґґ. Згодом вона зустріла дівчину в Варшаві, куди та виїхала, і супроводжувала, аж поки Валерія не повернулася на батьківщину.

У стрічці показують життя дівчини після того, як вона стала біженкою та продовжує вести сторінку в TikTok, бере участь у проукраїнських мітингах, відвідує Європарламент.

У одній зі сцен вона позичає піджак для виступу в Європейській комісії, потім вона бере продуктову допомогу і дивується, що їй вдалося вполювати цілу курку.

До слова, десять років від початку збройної агресії росії: у Києві відкривається виставка «33/10».

 

Великий Київ у Google News

підписатися