Сергій Шахов та ще 120 кандидатів. Кого веде на вибори “Наш край”

20:23 22.09

Київський осередок політичної сили «Наш край» висунув свого кандидата в мери та представив майбутніх кандидатів до столичної міської ради. За головне крісло столиці на виборах 25 жовтня буде боротися лідер «Нашого краю», народний депутат Сергій Шахов.

Сергій Шахов та ще 120 кандидатів. Кого веде на вибори “Наш край”

Про це стало відомо в ході Загальних зборів Київської міської організації політичної сили «Наш край», які відбулися 22 вересня.

З’їзд відкрився державним гімном. Виступаючи, Сергій Шахов наголосив, що у всіх органах влади дуже мало людей, які дійсно розбираються в тому, що має бути в основі розвитку міста та країни.

Наша команда – це команда господарників і професіоналів. І тому ми переконані, що, здобувши перемогу на місцевих виборах, ми зможемо забезпечити розвиток Киэва, а кожному його жителю – корінному та новому – забезпечити комфорт і соціальний захист”,

– зауважив Сергій Шахов

На зборах представили тих, хто балотуватиметься в депутати Київської міської ради. Серед них – відомі освітяни, вчителі, підприємці, юристи, лікарі. Загалом 120 кандидатів.

загрузка...

Переконаний в тому, що тут зібралися фахові люди, господарники, які можуть об’єднати Київ не заради політики, а заради людей. І сьогодні ця команда йде на місцеві вибори, щоб творити майбутнє країни, міста, не гаслами і політичними гаслами, а реальними справами”,

– додав Шахов.

Нагадаємо, про те, що Шахов балотуватиметься в мери Києва стало відомо ще на початку вересня. Про це він повідомив у своєму facebook.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...