Сергій Бабкін зрадив дружині з сотнею різних жінок – співак назвав причину (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
14:17 30.06.2021

Нещодавно дружина співака Сергія Бабкіна Сніжана шокувала зізнаннями про те, як протягом перших трьох років спільного життя чоловік зрадив її з більш сотнею різних жінок. Що сталося на початку їх відносин і як вдалося врятувати шлюб.

Сергій Бабкін зрадив дружині з сотнею різних жінок – співак назвав причину (ВІДЕО)

Що сталося на початку їх відносин і як вдалося врятувати шлюб – про це подружжя розповіло ведучій програми “Світське життя” Катерині Осадчій під час сімейного відпочинку в Туреччині.

За словами Сергія Бабкіна, раніше його спосіб життя був зовсім іншим – для нього не існувало табу ні в допінгах, ні в сексуальних відносинах.

«Це потрібно знати мене і те життя, яким я жив до зустрічі зі Сніжаною. Тоді був і алкоголізм, все було. Я себе не стримував ні в жінках, ні в алкоголі. Великі компанії, зустрічі», – зізнався Бабкін.

Після концертів співак випивав і замовляв в номер дівчат – на той момент його шлюб зі Сніжаною тривав три роки.

«Це як доза. Найголовніше – це не були жінки-прихильниці, знайомі або подруги. Це були повії», – пояснила дружина співака.

За словами Бабкіна, за секс він платив від 50 до 500 доларів на годину.

«Це інерція того життя, потяг, який ще гнав. Той демон, що в мені є, говорив: «Почекай, який стоп? Ні! Поїхали далі, ми ще женемо. Це складно зрозуміти. Я нелогічний тип. Логіку шукати у мені не треба. Мені здавалося, що цим визнанням я зміню ситуацію. Тоді я довго плакав у ванній кімнаті», – згадує Сергій.

Почувши визнання в зрадах, Сніжана Бабкіна хотіла поїхати від чоловіка. Але раптом задумалася і зрозуміла, що їй потрібен час, і провести його вона хоче в одному будинку з чоловіком. Актриса вирішила, що справа в ній самій, адже її батько зрадив мамі і покинув її.

«Мій батько пішов від моєї мами, коли мені було 3 роки, він зраджував їй. Для мене це була велика біль. І всі чоловіки, які зустрічалися на моєму шляху – вони мене всі кидали, зраджували. І перший чоловік теж зрадив, і другий. Я зрозуміла, що якщо я піду – буде третій, четвертий, п’ятий», – міркує Сніжана.

Зараз подружжя вже може чесно говорити на тему зрад співака.

Нагадаємо, співак Пономарьов осоромився гомофобною заявою (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися