Сенатор США Ліндсі Грем закликав Трампа передати Україні далекобійні ракети Tomahawk

Американський сенатор Ліндсі Грем закликав президента США Дональда Трампа ініціювати негайну передачу Україні далекобійних крилатих ракет Tomahawk.

У дописі в соціальних мережах Грем заявив, що поточний тиск США на Росію не дає очікуваного результату.

Читайте також: Росія використовує зимові температури як зброю – посол ЄС Катаріна Матернова

Тиск, який США нині чинять на Росію, очевидно не працює. Після цієї масованої атаки минулої ночі я закликаю президента Трампа розпочати процес постачання Україні ракет Tomahawk, що змінить правила гри у військовому плані», — написав сенатор.

Офіційної реакції з боку Дональда Трампа або адміністрації США на цю заяву наразі не оприлюднено. Також немає підтверджень щодо можливих рішень про розширення номенклатури американського озброєння, яке передається Україні.