Семигори з Київщини стали фіналістами конкурсу “Неймовірні села України 2022”

Автор: Марія Супрун
19:40 01.07

Село Семигори на Київщині стало фіналістом конкурсу «Неймовірні села України 2022». Визначення переможців відбудеться в липні.

Семигори з Київщини стали фіналістами конкурсу “Неймовірні села України 2022”

Як повідомляє КОВА, конкурс проводила редакція аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні.

Попереду на фіналістів чекає онлайн-захист бізнес-проєктів. Він запланований на кінець липня.

А до цього Інститут партнерства та сталого розвитку проведе для громад-фіналістів серію тренінгів для забезпечення ефективної підготовки до захисту їхніх проєктів перед членами Експертної ради конкурсу.

Загалом цьогоріч організатори отримали 120 заявок на участь у конкурсі до війни та 90 після початку бойових дій на території України.

До слова, Семигори — мальовниче село недалеко від Богуслава, розкидане на пагорбах. З них відкриваються неймовірні краєвиди. В низині знаходиться кілька ставків, де селяни ловлять рибу. «Недалеко от Богуслава, коло Росі, в довгому покрученому яру розкинулось село Семигори» – саме так розпочинається повість Івана-Нечуя Левицького «Кайдашева сім’я».

Попри відомість свого села в туристичному плані, місцеві жителі хочуть розвивати його і в агровиробничому напрямі. На конкурс активісти подали бізнес-проєкт із виробництва натуральних соків. За грантові кошти планують закупити обладнання для виготовлення соків на суму 100 тис. грн, а саме — мийну машину елеваторного типу, прес гідравлічний, насос для перекачування соку, розливну станцію та порційний електричний пастеризатор.

Нагадаємо, стартував фотоконкурс “Київ незламний” – умови та призи.

Великий Київ у Google News

підписатися