СБУ взялася за ватажка “антиваксів”, що “біснувалися” у Києві

Автор: Тетяна Сененко
12:46 17.11.2021

Лідеру так званих «антивакцинаторів» , які влаштували мітинг у Києві, та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального Кодексу України.

СБУ взялася за ватажка “антиваксів”, що “біснувалися” у Києві
Про це інформує СБУ у Львівській області.
 
Імені в повідомленні не названо, але місцеві ЗМІ пишуть, що у Львові було затримано Остапа Стахіва.
 
У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких зловмисники підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою».
 
Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ. Тривають слідчі дії.
 
СБУ акцентує, що заблокувала антиукраїнську мережу, яка під кураторством РФ розробляла плани захоплення влади. “СБУ блокувала деструктивну діяльність антукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі.
 
Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори. В результаті синхронних спецоперацій СБУ одразу в декількох регіонах України, діяльність антиукраїнського угруповання припинено.
 
Нагадаємо, 3 листопада, під Верховною Радою пройшов мітинг “антивакцинаторів”. Протестувальники вимагали скасувати карантин та відмовитись від примусових щеплень, захистити людство від чіпізації і врятувати “їхніх дітей”.

Великий Київ у Google News

підписатися