Санлікар розповів, чи вистачить всім вакцини Pfizer

Автор: Любава Лисичкіна
22:18 17.08.2021

До кінця року Україна отримає близько 24 мільйонів вакцини проти COVID-19, яка була законтрактована для поставки ще на початку року. Йдеться про препарати Pfizer та CoronaVac.

Санлікар розповів, чи вистачить всім вакцини Pfizer

Як зазначив в ефірі “Прямого” головний санітарний лікар Ігор Кузін, ризиків, що вакцина проти коронавірусу закінчиться до кінця року, немає

“Якщо ми будемо казати про постачання вакцини, то, безумовно, Україна до кінця цього року має отримати ще ту вакцину, яка була законтрактована на початку року. Це вакцина Pfizer, вакцина CoronaVac. Також ми продовжуємо отримувати гуманітарну допомогу з боку Європейського Союзу, від різних держав. І сумарно близько 17 мільйонів вакцини має бути ще надіслано. Це лише вакцина Pfizer. Стосовно інших вакцин, то це близько 7 мільйонів ще вакцини CoronaVac”, – розповів Кузін.

Отже, він запевнив, що до кінця року в країні немає ризиків того, що вакцини закінчаться або їх термін придатності може сплисти.

За словами Кузіна, перемовини зараз ведуться з питання гуманітарної допомоги з тими країнами, які зголосилися допомогти Україні та передати частину вакцини. Також проводяться перемовини по постачанню інших вакцин. 

“Ми дійсно розуміємо, що найчастіше в Україні будуть продовжувати використовуватися вакцини Pfizer та CoronaVac як найбільш популярні”, – додав посадовець.

Нагадаємо,  у  МОЗ назвали, кого вбиває “корона” першими.

Великий Київ у Google News

підписатися