Самотні українці можуть завести телефонного друга

15:28 13.11.2020

В Україні стартував проєкт «Мій телефонний друг» з дружньої підтримки та інформування людей, що опинилися на самоті. Це національний проєкт психологічної підтримки осіб, що належать до вразливих груп населення, за допомогою телефонного волонтерства.

Самотні українці можуть завести телефонного друга

Як зазначається на сайті проекту, у рамках кампанії волонтери, які пройшли спеціальне навчання, телефонують людям, які опинилися на самоті або в ізоляції. Волонтери систематично спілкуються з ними, обговорюють актуальні події та будують дружні стосунки, щоби підопічні почувалися менш самотніми та більш соціалізованими. Вони допомагають у прямому сенсі змінювати життя окремих людей.

Всі розмови між волонтером та підопічними виключно конфіденційні, жодні дані не будуть розголошуватися стороннім людям за умовами підписаної угоди про волонтерство.

Особи з інвалідністю, люди похилого віку та інші особи, що належать до вразливих груп населення, можуть подати заявку на участь у проєкті через безкоштовну гарячу лінію. Команда проєкту проінструктує їх про те, як відбуватиметься спілкування з волонтером. Щоб подати заявку та отримати контакти, слід зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію за телефоном 0-800-202-147. Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00. 

Ті, хто хоче стати волонтером, також має зареєструватися. Потім пройти онлайн-курси, обрати телефонного друга та мінімум двічі на тиждень спілкуватися з ним. Деталі на сайті.

Проєкт реалізується Українською Волонтерською Службою та Дитячим фондом ООН за сприяння Міністерства молоді та спорту України в рамках національної кампанії солідарності ЮНІСЕФ та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Великий Київ у Google News

підписатися