Сайт КМІСу зламали після провальної соціології для Зеленського і його партії

Автор: Галина Ворона
17:18 22.10

Сьогодні хакери “зламали” сайт Київського міжнародного інституту соціології. За дивним збігом обставин це сталось наступного дня після оприлюднення нового дослідження щодо суспільно-політичних настроїв українців, яке свідчить про різке падіння рейтингів президента Зеленського і його політичної сили.

Сайт КМІСу зламали після провальної соціології для Зеленського і його партії

 

Інформацію про те, що нинішня погана робота сайту – це не просто технічний збій, а результат хакерської атаки, в інтерв’ю “Главкому” підтвердив керівник соціологічних і політичних досліджень КМІС Антон Грушевський.

Це правда, сьогодні його зламали. Зараз ідуть роботи над відновленням сайту”, – зазначив він.

За словами Грушевського, напередодні колектив отримав листа з погрозами.

Вчора на корпоративну пошту прийшов лист зі словами – цитую: Не вводьте в оману людей, за олігархів ніхто не голосує, крім олігархів та їх поплічників та тих, хто крали. Якби я був головний, то вашу контору спалили б разом з вами”, – розповів соціолог.

Зауважимо, наразі сайт вже відновив роботу.

Нагадаємо, свіже соцопитування показало, що підтримка Зеленського значно впала порівняно з опитуваннями у травні та вересні, а опозиційна “Євросолідарність” вперше після виборів  обійшла “Слугу народу”. Крім того, соціологи з’ясували, що за 2 роки президентства Зеленського більшість українців відчули погіршення фінансового становища.

Великий Київ у Google News

підписатися