Рятувальники відзначають професійне свято

08:45 17.09.2020

Сьогодні, 17 вересня, своє професійне свято відзначають рятувальники – захисники і оборонці нашого спокою, борці зі стихією та катастрофами.

Рятувальники відзначають професійне свято

На сторінці ДСНС України опублікували відео з кадрами важкої та небезпечної праці українських рятівників. 

“Хлопці та дівчата, ваша кожна зміна – це врятовані життя. Ви одні з небагатьох, хто сміливо біжить на зустріч небезпеці, а не тікає від неї. Бажаємо, щоб пожежні рукави якомога частіше лишались сухими, щоб всі повертались з чергувань додому, де 100% чекають!”, – поздоровили рятувальників в МВС.

Також, столичних рятувальників привітав начальник Головного управління ДСНС України у м. Києва Андрій Ватолін.

“На нас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій наших громадян. Кожен тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа – це врятовані людські життя. Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники, ризикуючи власним життям. За першим сигналом тривоги ви готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань та інших надзвичайних ситуацій. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Дякую вам за відданість справі, мужність, вірність обов’язку!”, – написав рятувальник.

Кілька кадрів наших героїв – і не тільки людей, а ще й їхніх чотирилапих помічників:

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...