Рятувальники Києва отримали нові авто для гасіння пожеж у густонаселених районах: невеликі, але місткі

Автор: Галина Ворона
13:52 12.01

Столичні рятувальники отримали нові авто для гасіння пожеж у густонаселених районах столиці. Ці спецавто – невеликих габаритів, але можуть перевозити понад 2 тонни води кожна. Також рятувальникам передали нове спорядження для екстреного реагування під час надзвичайних ситуацій.

Рятувальники Києва отримали нові авто для гасіння пожеж у густонаселених районах: невеликі, але місткі

Як розповіли у КМДА, загалом місто придбало для столичних рятувальників 7 нових аварійно-рятувальних машин та нове спорядження.

Цю спецтехніку закупили за кошти цільової програми з переоснащення рятувальних служб Києва, яку місто ухвалило у 2020 році. Відтоді столиця виділила майже 45 мільйонів гривень на оновлення матеріально-технічної бази рятувальних служб Києва.

Нову техніку столичний мер передав сьогодні рятувальникам: 6 машин – Київському гарнізону ДСНС, а один командно-штабний автомобіль – комунальній аварійно-рятувальній службі КАРС “Київська служба порятунку”.

Віталій Кличко зазначив, що з кожним роком навантаження на аварійно-рятувальні служби столиці зростає. Зокрема, трапляється велика кількість аварійних випадків через зношеність інфраструктури, що десятиліттями не ремонтували. Щороку в Києві трапляється понад 4 тисячі пожеж, які оперативно ліквідовують столичні рятувальники.

Наше завдання – забезпечити рятувальників сучасним спорядженням, спецавтомобілями та надійним обладнанням. За останні 5 років для потреб рятувальників місто придбало 22 нові аварійно-рятувальних автомобілі, понад 200 комплектів захисного спорядження, 220 комплектів спецодягу”, – уточнив мер.

Загалом для КАРС “Київська служба порятунку” місто придбало 6 аварійно-рятувальних автомобілів, для Київського гарнізону ДСНС – 16 одиниць техніки. Зокрема, пожежно-рятувальні й водолазні авто, телескопічні підіймачі, комплекти дихальних апаратів та іншу техніку і спорядження.

Це – найменше, що ми можемо зробити для фахівців, які для порятунку людей щодня ризикують своїм життям. Зазначу, що за 5 років аварійно-рятувальні служби столиці врятували майже 2 тисячі життів”, – підкреслив Віталій Кличко.

 нова аварійно-рятувальна техніка ДСНС та нове спорядження

Читайте також: “Упс, через мене згоріла твоя квартира”. Пожежники опублікували фото-звернення до водіїв

Великий Київ у Google News

підписатися