Рваний м’яч для фізкультури: у Білій Церкві криза зі спортивним інвентарем у школах

Автор: Любава Лисичкіна
21:19 26.11.2021

Депутати від «Європейської Солідарності» в міській раді Білої Церкви ініціюють включення до бюджету на 2022 рік закупівлю спортивного інвентарю для шкіл громади.

Рваний м’яч для фізкультури: у Білій Церкві криза зі спортивним інвентарем у школах
Про це на сесії міськради заявила депутатка від «ЄС» Олена Ткач.
 
«Зараз формується бюджет на наступний фінансовий рік. Я хочу звернутися до кожного з депутатів: якщо ми разом об’єднаємо зусилля і кожна фракція включить це питання до переліку запитів, то ми зможемо забезпечити школи необхідним спортивним інвентарем, адже для бюджету Білоцерківської міської територіальної громади 1 млн грн на тротуарну доріжку – це маленький шматочок, а 1 млн для спортивного інвентарю – це всі 23 школи міста будуть забезпечені», – наголосила депутатка.
 
За словами депутатки, до неї звернулася вчителька БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов,  яка просить придбати їй спортивний інвентар, тому що вона не може проводити сучасні уроки з дітьми.
 
” У неї рваний м’яч і знову треба звертатися до батьків по гроші, щоб купити цей спортивний інвентар. Я попередбньо зробила підрахунок. Потрібно всього-на-всього 50 тис грн, щоб закупити цей інвентар на одну школу на кілька років”,- зазначилп депутатка.
 
Якщо депутати  обєднають зусилля і кожна фракція включить це питання до переліку запитів, то ми зможемо забезпечити школи необхідним інвентарем, переконана Ткач. Адже для бюджету Білоцерківської міської територіальної громади 1 млн грн на тротуарну доріжку – це маленький шматочок, а 1 млн для спортивного інвентарю – це всі 23 школи міста будуть забезпечені.

В «Європейській Солідарності» Білої Церкви висловили сподівання, що при формуванні бюджету громади на 2022 рік міська влада врахує пропозиції депутатів та виділить кошти і на спортивний розвиток учнів.

До слова,  у Білій Церкві маршрутка наїхала на 11-річну дівчинку на переході. 

Великий Київ у Google News

підписатися