Тимофєєв Руслан Сергійович

14:15 12.05

Тимофєєв Руслан Сергійович — Засновник CLUST, серійний підприємець, інвестор, засновник та керуючий партнер в інвестиційному фонді Adventures Lab, член правління в Young Business Club.

Тимофєєв Руслан Сергійович
оренда квартири Київ

Біографія

3 червня 1991 року народився у Макіївці, Донецька область, Україна. 

Навчався в Харківському національному університеті ім. Я. Мудрого та у 2013 році здобув освіту за спеціальністю «правознавство».

Карʼєра

Почав працювати у віці 18 років. Руслан активно розвивав пабліки в соціальних мережах, отримуючи досвід в інтернет-маркетингу на початковому етапі його становлення.

У 2012 році разом з партнером заснував СРА-мережу Everad у ніші Health & Beauty. Руслан відповідав за операційні процеси: маркетинг та залучення нової аудиторії. Бізнес швидко розвивався, здобув міжнародні нагороди та вийшов на ринки 45+ країн. У 2019 році Руслан продав свою частку в компанії та зосередився на інвестуванні.

Він розпочав свою інвестиційну діяльність, вклавши перші кошти у стартап у 2014 році, а потім, у 2019 році, разом із партнером заснував венчурний фонд Adventures Lab.  Наразі загальна сума інвестицій у такі проєкти вже перевищила $15 млн. У портфелі Adventures Lab є такі стартапи, як Reface, Deckrobot, Salo, Onenotary, Narrativebi та інші. 

powerukraine

У 2021 заснував футзальний клуб CLUST, який виступає в Екстра-Лізі України. 

У 2022 році заснував венчур білдер CLUST з метою запускати й розвивати українські ІТ-бізнеси, а також виводити нові продукти на ринки Європи, Азії, Латинської Америки та США.

Компанії, з якими пов’язаний Руслан

Венчурний фонд Adventures Lab — фаундер і керуючий партнер.

Венчур білдер CLUST — фаундер.

Bootsy Venture Studio — співзасновник і консультант. 

Благодійність

  • У 2022 році компанія CLUST перерахувала 1 350 000 млн гривень на потреби ЗСУ, а також передала техніку за запитами ЗСУ і ТрО, зібрала та передала ноутбуки для вчителів з Маріуполя, щоби вони могли проводити заняття онлайн.
  • Футзальний клуб CLUST брав участь у благодійних матчах і кубках, де збиралися гроші на гуманітарну допомогу соціально незахищених верств населення
  • За ініціативи Руслана компанія CLUST розробила проєкт інноваційних укриттів для студентів — CLUST Space, щоб забезпечити безперервний освітній процес і впроваджувати сучасні безпекові рішення. Перше смарт укриття вже будується на базі книгосховища центральної бібліотеки КПІ ім. І. Сікорського.

Хобі

Руслан цікавиться сучасним мистецтвом і колекціонує картини. 

Соціальні мережі

Facebook

Instagram

Telegram

Великий Київ у Google News

підписатися