Розвитком туризму у Києві буде опікуватись окреме підприємство – подробиці

Автор: Галина Ворона
18:42 31.08

У Києві створили комунальне некомерційне підприємство “Київський центр розвитку туризму”, яке займатиметься розвитком туристичної галузі міста.

Розвитком туризму у Києві буде опікуватись окреме підприємство – подробиці

Таке рішення прийняли сьогодні, 31 серпня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 92 депутати.

За словами депутатки Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, створення Київського центру розвитку туризму сприятиме забезпеченню комплексного підходу до питань розвитку туризму, збільшенню кількості та покращенню якості послуг для киян і гостей столиці на безоплатній основі.

Основною діяльністю підприємства буде реалізація завдань і заходів міських цільових програм, спрямованих на розвиток туристичної галузі, та сприяння популяризації туристичних ресурсів міста, а також створення комфортних умов для туристів.

У процесі формування та реалізації міської політики у сфері туризму здійснюватиметься комплексний аналіз з урахуванням громадської думки”, – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що створення центру дозволить посилити позитивну динаміку розвитку туризму в Києві та збільшити туристичну привабливість столиці.

Читайте також: Туризм у 2020-му: куди подорожували українці та звідки прибували іноземці 

Нагадаємо, з початку року Київ відвідали сотні тисяч туристів – звідки найчастіше приїжджають гості.

Великий Київ у Google News

підписатися